O nas

Firma "4ABC" to przede wszystkim grupa specjalistów tworzących biznes z pasja i zaangażowaniem, dla których nie ma barier ograniczających dynamiczny rozwój. Swoją aktywność i skupienie oddajemy głownie branży elektronicznej, elektro-technicznej oraz elektrycznej. Z dużym powodzeniem od kilku lat projektujemy ,produkujemy i sprzedajemy innowacyjne produkty do zarządzania temperaturą. Użytkownicy naszych produktów z wielu sektorów rynku i różnych krajów doceniają nasz wysokiej jakości asortyment za niezawodność i trwałość a także atrakcyjność cenowa.

W naszej ofercie oprócz standardowych rozwiązań jest wiele nowych „customizowanych" wykonań. Nasz zespół konstruktorów w bliskiej współpracy z naszymi Klientami i na ich zlecenie opracowuje niestandardowe i wyjątkowe aplikacje ,które następnie produkujemy na specjalne zamówienie i otwieramy wspólnie drogi i kanały sprzedaży dające wyjątkowe możliwości zaistnienia na konkurencyjnym rynku, zwiększenia rentowności sprzedaży, stworzenie nowego produktu dającego naszym Klientom przewagę konkurencyjna w postaci zaawansowanych technologicznie i konstrukcyjnie rozwiązań.
Stosując cieszące sie dużym powodzeniem rozwiązania, chcemy sie prezentować jako solidny, elastyczny i niezawodny partner.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej co przybliży Państwu to czym zajmujemy sie z powodzeniem od kilku lat. Jeżeli będą potrzebowali Państwo szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Z poważeniem
Zespół firmy 4ABC